ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Ankam Makina 2013 yılında Ankara'da kurulan firmamız makine sektöründe hizmet vermektedir.Kurulduğu günden buyana kalite ve güveni ilke edinen,teknolojiye ayak uydurarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Firmamız şu anda pelet makineleri,kırıcı makineleri,kurutma makineleri ve taşıma bant sistemlerini üretmektedir.Firmamızın tercih edilmesinin sebebleri arasında tecrübe ve kalite ön plana çıkmıştır. Şu anda Yuvaköy'de bulunan 6000 m2 makina fabrikasında imalatına devam etmektedir.Medya Makine imalat aşamasında makinelerin üretimi için gerekli bütün altyapıları en iyi şekilde hazırlamış ve büyük bir özenle üretimi gerçeklemeyi hedeflemiştir.

image

Vizyonumuz

Yem Makineleri imalatında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her geçen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve verimlilik arttırma çalışmalarımızı sürekli kılmak, Siz müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek ve sektörümüze yeni teknolojiler sunmak.

image

Misyonumuz

Sektöründe 2013 yılından günümüze kadar süren çalışma hayatımızda uzun süren tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenirlilik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri Dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, bu şekilde ihracat oranını sürekli artırarak Ankam Makina Sektöründe Ulusal ekonomisine katkı sağlayan Ankam Makina markasını tüm Dünya ülkelerine sektöründe lider ve yenilikçi bir firma olarak dürüstlük, güvenirlilik, kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş.